фото-історії фотостудії Ptashka
rus \ ua
В Контакті фотостудії Ptashka

Весільна фотосесія "Прогулянка в яблуневому саду"


Весілля Володимира і Юлії


Юля і Володимир тепла і позитивна пара.

Місце проведення фотосесії

Місцем для весільної фотосесії вирішили вибрати сад ВДНХ. Чудовий зелений парк серед міста Києва, тим більше що це було улюблене місце для прогулянок нареченого і нареченої.

Образ нареченого і нареченої в день весілля

Якщо ви любите класичний стиль, то різноманітність можна додати в деталях. Красивий яскравий букет з незвичайними для класики кольорами, прикраси, декорації. Усім дуже сподобався вибір букета - такий соковитий і літній. Незвичайне поєднання з класичним стилем сукні і костюма.

Ідея весільної зйомки

Ідеєю зйомки було зробити весільні сімейні фотографії в яблуневому саду. У серпневий жаркий літній день було приємно фотографуватися в саду.

Про весільну фотосесію

Молода пара мріяла про зйомку в саду в класичному стилі! Їм дуже хотілося зробити фотографії в чорно-білому стилі. Для різноманітності я вирішила додати яскраві деталі і декорації, якось розбавити строгий класичний стиль. Червоний, бузковий, зелений, фіолетовий кольори в деталях створили яскравий і соковитий настрій. А подушка у вигляді серця стала яскравим акцентом фотосесії. Молодята залишилися задоволені і чорно-білими фото, і кольоровими.

© 2013 studio Ptashka
телефон фотостудії Ptashka
(097) 665-21-21
e-mail фотостудії Ptashka
studio@ptashka.in.ua