фото-історії фотостудії Ptashka
rus \ ua
В Контакті фотостудії Ptashka

Весільна фотосесія "Вінтажна чарівність"


Весілля Наталі і Олександра


Наталі і Олександр - дуже яскрава і неординарна пара. Об'єднує їх не лише любов один до одного, але і любов до творчості. Наталі займається графічним дизайном. Олександр дизайнер взуття. Наталі придумала стиль весілля, а Олександр сам зробив для неї туфлі!

Місце проведення весільної фотосесії

Фотосесію вирішили зробити на Воздвиженці - казковому районі в історичному центрі Києва. Невеликі будиночки і вулички під старовину створили вінтажний настрій, який органічно влився в загальну концепцію весілля.

Весільний стиль нареченого і нареченої

Стиль усього весілля можна описати як сучасний вінтаж, яскравий і вишуканий. Головний колір весілля вирішили узяти бузковий - улюблений колір нареченої, який зустрічався в деталях, букеті, одязі у нареченого і декорі усього весілля. Наталі вибрала для себе вінтажну мереживну сукню, капелюшок з вуаллю, яскравий букет з ірисами. Так само сама придумала декор для весілля!

Ідея весільної фотосесії

Наречений з нареченою вирішили прогулятися по вуличках маленького казкового містечка, просто гуляти, насолоджуватися цим чарівним днем. Фотосесія вийшла вишукана і барвиста. Чарівні молодяти, вінтажний, вишуканий стиль, красиві вулиці міста, сонячне світло і теплий день створили атмосферу свята.

Про весілля Наталі і Олександра

Весільний репортаж зберіг для них важливі моменти весілля на пам'ять. Весільну церемонію, красиву фотосесію, банкет, перший танець. Дуже цінно зберегти в пам'яті не лише основні події, але деталі, моменти підготовки і емоції нареченого з нареченою, портрети родичів і гостей.

© 2013 studio Ptashka
телефон фотостудії Ptashka
(097) 665-21-21
e-mail фотостудії Ptashka
studio@ptashka.in.ua