фото-історії фотостудії Ptashka
rus \ ua
В Контакті фотостудії Ptashka

Весільна фотосесія "В прохолоді ванільної осені"


Осіннє весілля Романа і Марії


Роман і Марія красива і дуже позитивна пара. Вони як два теплі сонця, промені яких гріють навколишніх людей. Теплі почуття цієї пари просто не можуть залишити байдужими! Такі вони справжні!

Місце проведення весільної зйомки

Весільна зйомка була проведена в один з прекрасних теплих днів осені в місті Житомирі. Затишне містечко з красивим великим озером, де ми і вибрали місце для весільної фотосесії. Поряд з озером є невеликий сосновий ліс, а так само ресторан, де було проведення весільного банкету. Весільний репортаж розпочинався зі зборів нареченої, вінчання, весільної фотосесії, фотопортретів гостей і до останнього танцю на банкеті.

Весільний образ нареченого і нареченої

Сукня Марії вражає своїм неповторним стилем. Ясно-ванільний колір, плавні хвилі тканини створюють неповторний образ. Класичний темноожиновий костюм нареченого створює контраст з сукнею нареченої. Це поєднання можна порівняти як ожину з ванільним мороженим.

Ідея весільної фотосесії

На фотосесію завжди надихає сама пара, їх характер, настрій і побажання. Молодята хотіли зберегти в пам'яті дивовижні моменти весільного дня. Збори нареченої, викуп, вінчання, фотосесію і банкет. Особливих побажань у них не було та і часу на фотографування було не так вже багато. Але побачивши, в якому красивому місці проходитиме банкет, ми вирішили зробити весільну фотосесію на тлі красивих пейзажів осінньої природи.

Про весільне фотографування

Тепло осені, ніжне світло, теплі, золоті кольори створюють душевний і ніжний настрій. Весільне фотографування відбувалося на березі красивого озера, при денному, спокійному світлі. Контрове світло у фотографії створювало те тепло, яке так ніжно передає почуття. Сонячне світло, що пробивалося крізь дерева, заповнювало простір теплом і світлом і наповнював ніжністю і любов'ю фотографії молодоят.

>
© 2013 studio Ptashka
телефон фотостудії Ptashka
(097) 665-21-21
e-mail фотостудії Ptashka
studio@ptashka.in.ua