фото-історії фотостудії Ptashka
rus \ ua
В Контакті фотостудії Ptashka

Весільна фотосесія "Літо надії"


День розпису Віктора і Світлани


Віктор і Світлана - прекрасна молода пара. Віктор - арт-директор, людина творча. Світлана - ділова леді, але в той же час скромна і ніжна.

Місце проведення фотосесії в день розпису

Зйомка прогулянки проходила в прекрасних місцях міста Києва.

Ідея зйомки дня розпису

Розписавшись в РАГСІ, молодятам захотілося залишити в пам'яті цей особливий святковий день, зробити пам'ятні фотографії. Насолодитися приємним літнім днем, прекрасною погодою, один одним, прогулятися по вулицях Києва і відвідати Київський Ботанічний Сад. Міська зйомка - прекрасний привід зберегти в пам'яті улюблені рідні місця.

Образ нареченого і нареченої

Віктор і Світлана вибрали вільний романтичний стиль в одязі. Світлий костюм нареченого і коротка біла сукня у нареченої. Акцентом став тільки яскравий букет квітів. Пара виглядала яскраво і вишукано на тлі зеленого листя, спектоних вулиць міста.

Про весільну фотосесію

Нам хотілося зафіксувати красу Кохання цієї чудової пари. Зробити природні і добрі фотографії. Особливо нічого не треба було зображувати. Просто фотографувати, поки пара насолоджується одна однією, тримається за руки, обнімається, гуляє. Зафіксувати їх почуття! У один з моментів молоді люди вирішили освіжитися кока-колою. Наш фотограф вирішив це зафіксувати і додати веселу нотку в образі фотосесії.

© 2013 studio Ptashka
телефон фотостудії Ptashka
(097) 665-21-21
e-mail фотостудії Ptashka
studio@ptashka.in.ua