фото-історії фотостудії Ptashka
rus \ ua
В Контакті фотостудії Ptashka

Дитяча фотосесія "Перший день народження"


Яринка - фотосесія разом з батьками


Це був перший день народження дівчинки Яринки! Нам дуже приємно бачити як ростуть дітки, зберігати для їх батьків найважливіші події і моменти. Дивовижні спогади про перший день народження - яскрава червона сукня, фотосесія на природі серед кольорів, в обіймах мами і батька, повітряні кулі і солодощі. Усе це дитячі, теплі і яскраві фотографії створені з любов'ю і теплом.

Місце проведення фотосесії

Фотосесія проводилась в мальовничому Яремчі на подвір'Ї затишного будиночку, посеред квітів, дбайливо доглянутих господинею. Яринка - дівчинка-квіточка, усміхнений та радісний результат щирого кохання. Яскраві квіти підкреслюють теплі і яскраві посмішки. І фотографії такої фотосесії просто не можуть бути інакшими.

Про фотосесію

У випадку з дитячою фотографією на перший план виходить потреба і здатність фотографа передати ту безпосередність та відкритість, яка притаманна на нашу думку всім без винятку дітям. Більшість дітей, і Яринка тому яскравий приклад, не потребує якихось спеціальних методів чи атмосфери на кшталт "у-лю-лю"-кання чи клоунів. В обіймах мами, при батьківській любові, серед весняної природи, в атмосфері обожнювання та опіки кожна дитина розквітне неначе квіточка і подарить Всесвіту найцінніше - дитячу усішку. А фотографу - задоволення, що нічим не вимірюється. Ці фотографії просто не можуть не подобатись

© 2013 studio Ptashka
телефон фотостудії Ptashka
(097) 665-21-21
e-mail фотостудії Ptashka
studio@ptashka.in.ua